parashikime futbolli

ose Rregjistrohu
WILLIAMHILL.COM - FITO £25 BONUS!
Date Match League Odd
06.10.2017 3:0 (English) SPAIN VS ALBANIA PREDICTIONS International 2.1 Bet365
06.10.2017 0:2 (English) KOSOVO VS UKRAINE PREDICTIONS International 2.5 Bet365
05.10.2017 0:1 (English) MONTENEGRO VS DENMARK PREDICTIONS International 1.8 Bet365
30.09 2:1 RB LEIPZIG VS AUGSBURG 1 German Bundesliga 2.2 Bet365
13.09 1:1 PSG VS ARSENAL Champions League 1.75 WilliamHill
Pending Result Winning Tip Losing Tip Half Win Tip Half Lose Tip Stake Refund Live Broadcasting Link

ndeshjet e ardhshme

All Games
No active bettings at the moment.
Place a bet to enter on our tipster competition. Win real money by playing for free. Powered by Bet365.com. Learn More

tipster competition

mundesuar nga bet365.com

365tuts.com ju jep mundesine te gjithe perdoruesve te fitojne para reale. Ndani me ne parashikimet tuaja dhe ne fund te muajit ju mund te jeni njeri nga fituesit e cmimeve!

Fituesi i cmimit te pare do shperblehet me 50 Euro ne llogarin e tije ne Skrill wallet plus 20 Euro ne llogarine e Bet365. Dhe 2 vendet e tjera Two more tipsters (vendi i dyte dhe i trete) do fitojne gjithashtu nga 20Euro ne Skrill wallet!

Nje cmim shtese do jepet ne Skrill wallet per postuesin e pare te muajit. Cdo date 1 te muajve fituesit do shpallen ne faqe.

Deshironi te luani? Lexo me pare rregullat e lojes dhe ploteso formen e apliimit. Apliko per tu bashkuar ne lojen tone te parashikimeve sportive per te fituar para reale.

parashikimet e fundit

mundesuar nga bet365.com
OPEN A FREE ACCOUNT WITH SKRILL!
Date - Time League Match Odd 1 Odd X Odd 2
Tipster Date Status Match Bett Odd Winning
oddkiller 01/09 08:09 Slovakia - Slovenia Draw 3.1 155.00
oddkiller 01/09 08:08 Romania - Armenia 1 1.5 300.00
hunteralb 01/09 08:00 Kazakhstan - Montenegro 2 1.58 316.00
hunteralb 01/09 07:58 Denmark - Poland 1 2.45 245.00
hunteralb 27/08 10:16 Norway - Azerbaijan 1 1.6 160.00
hunteralb 27/08 10:15 Albania - Liechtenstein 1 1.07 107.00
hunteralb 20/10 07:32 Slovan Liberec - Fiorentina 2 1.82 36.40
hunteralb 20/10 07:32 Hapoel Beer Sheva - Sparta Prague 2 2.8 56.00
hunteralb 19/10 08:32 Celtic - Borussia M'gladbach 2 2.2 220.00
hunteralb 18/10 09:37 Barcelona - Manchester City Draw 4.2 84.00

tipsters latest multiple bets

mundesuar nga bet365.com
Tipster Date Winning
yenyli4 22/09 03:50 1999.04
Status Match Bett Odd
Qarabag - Roma 2 1.58
CSKA Moscow - Manchester United 2 1.65
Basel - Benfica 1 2.7
Sporting Lisbon - Barcelona 2 1.42
Total Odd : 9.9952 Result : winning
Tipster Date Winning
oddkiller 01/09 08:10 450.00
Status Match Bett Odd
Kazakhstan - Montenegro 2 1.58
Denmark - Poland 1 2.45
Romania - Armenia 1 1.5
Czech Republic - Germany 2 1.55
Total Odd : 9 Result : winning
Tipster Date Winning
hunteralb 27/08 09:51 79.89
Status Match Bett Odd
Crotone - Verona 1 2.35
Fiorentina - Sampdoria 1 1.7
Total Odd : 3.9945 Result : losing
Tipster Date Winning
hunteralb 04/02 20:00 430.49
Status Match Bett Odd
Benfica - Borussia Dortmund 2 2.1
Paris Saint-Germain - Barcelona 2 2.05
Total Odd : 4.3049 Result : timed_out
Behu parashikues

Bookmakers Review

Bet365 €200 bonus

Bet 365 Review

WilliamHill €25 bonus

WilliamHill Review

10 Bet €200 bonus

10Bet Review

LadBrokes €100 bonus

Ladbrokes Review

Betfair Sport good odds

Betfair Review
Read More

Odd Converter

Skedina juaj eshte bosh.
$